BlueBerry Design

Kim jesteśmy?

Studio BlueBerry Design to zespół kreatywnych specjalistów z zakresu informatyki i grafiki. Zawsze w pełni angażujemy się w realizowane projekty, a każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Staramy się przy tym osiągać wyznaczone nam cele, tak aby każdy projekt był jedyny w swoim rodzaju i przynosił zamierzony przez Klienta rezultat.

Nawet jeśli nie wiecie od czego zacząć, a pojęcie hostingu czy domeny jest Wam obce – to właśnie my jesteśmy od tego, aby wszystko wytłumaczyć.


Co robimy?

Nasza działalność skupia się wokół trzech obszarów:

  • strony internetowe
  • identyfikacja wizualna
  • grafika i fotografia

Naszą specjalnością jest tworzenie stron internetowych zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Dzięki indywidualnym rozwiązaniom zapewniamy kompleksowy produkt, z funkcjonalnością dopasowaną do potrzeb odbiorcy oraz zapewniający wymierne korzyści.

Rozpoczynając pracę nad identyfikacją wizualną zaczynamy od stworzenia logo. Co więcej, opracujemy także kontekst w jakim ma ono występować. Uwzględniając kolorystykę i branżę w jakiej działa firmy określamy estetykę obrazów mających współgrać z logotypem. Projektujemy materiały reklamowe takie jak wizytówki, papier firmowy czy biuletyny, dostosowując wygląd znaku dla zastosowań drukowanych i ekranowych.

Także produktowe sesje zdjęciowe realizowane są według najwyższych standardów. Zawsze mamy na uwadze to, że dobrze przedstawione produkty stanowią skuteczną wizytówkę firmy. Wiemy, że zarówno tzw. packshoty jak i zdjęcia aranżowane muszą oddawać indywidualne właściwości fotografowanego obiektu, spełniając przy tym oczekiwania Klienta. Zapewniamy także obróbkę graficzną zdjęć, tak aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt kompozycji.

Czekamy na kontakt z Państwa strony.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

BlueBerry Design
do góry